Férfi kézilabda-vb – Nagy László kikerült a keretből

Rouen – Nagy László csapatkapitány helyett Gulyás Péter került be hétfőn a magyar férfi kézilabda-válogatott keretébe a franciaországi világbajnokságon.

2017. január 16.

Ezért megy balszélső nélkül a vb-re a kéziválogatott

Szakmai okok miatt maradt ki a magyar férfi kézilabda-válogatott 16 fős keretéből Iváncsik Gergő és Gulyás Péter a franciaországi világbajnokságon - mondta Debre Viktor edző.

2017. január 13.

Győzelemmel búcsúzott a kéziválogatott - jöhet a világbajnokság

A Dániában zajló Bygma Kupa utolsó fordulójában Egyiptom legjobbjaival mérkőzött meg a magyar férfi kézilabda-válogatott és magabiztos játékkal hatgólos győzelmet aratott. A vb-felkészülési torna zárómeccsén a házigazdák legyőzték Izlandot, így a mieink a második helyen zártak.

2017. január 09.

Négygólos vezetésről kapott ki az olimpiai bajnoktól...

A jövő héten kezdődő franciaországi világbajnokságra készülő magyar férfi kézilabda-válogatott a második félidőben négy góllal is vezetett, végül hárommal kikapott az olimpiai bajnok házigazdáktól a Dániában zajló Bygma Kupa nyitónapján.

2017. január 06.

Dán-magyar kézimeccs csütörtökön élőben az m4sport.hu-n

Az M4 Sport és az m4sport.hu is élőben közvetíti a férfi kézilabda Bygma Kupa nyitónapjának mindkét mérkőzését.

2017. január 05.

Megvan, hanyadik helyen zárja az évet a FIFA-nál a...

​A magyar válogatott pozícióját megőrizve a 26. helyen zárja az évet a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) világranglistáján.

2016. december 22.

Kellemetlen pofon Malmőben – fájdalmas vereség a csehektől

A magyar női kézilabda-válogatott megkezdte szereplését a svédországi Európa-bajnokságon, de nem várt vereséget szenvedett Csehországtól. Már az első félidőben jobbak voltak a csehek, és bár a második játékrészben visszajöttünk a meccsbe, sőt vezetést is szereztünk, végül nagyon simán, öt góllal maradtunk alul (22–27). Így nagyon nehéz lesz a folytatás.

2016. december 06.

Juhász nem bírta könnyek nélkül a búcsúmeccset

"Ezért érdemes futballistának lenni" - nyilatkozta Juhász Roland és Király Gábor is az M4 Sportnak a magyar-svéd barátságos mérkőzés szünetében.